POLSKIE STOWARZYSZENIE TERAPEUTÓW INTEGRACJI SENSORYCZNEJ -  SI

Listy osób zakwalifikowanych na kursy II stopnia

Osobą odpowiedzialną z ramienia Zarządu za sprawy organizacyjne związane ze szkoleniami I i II stopnia jest p. Urszula Suchecka urszula.suchecka@gmail.com
dyżur telefoniczny: wtorek godz. 20.00 – 21.00, numer tel. 507 115 579

Jeżeli zmieniły się Twoje dane osobowe lub na stronie jest błąd w nazwisku napisz na adres: admin@pstis.pl

02.02.2018 15:59:23

Termin nr 20-B, 26.IV – 10.V 2020, stopień 2

Instruktorzy prowadzący: Z.Przyrowski, M.Dębińska, M.Wiśniewska
Pełną wpłatę należy wnieść do: 27-03-2020
  1. Barć Wojciech ⛔️
  2. Bogula-Filip Joanna Anna ⛔️
  3. Chirowska Kinga Lucyna ⛔️
  4. Deka Marta ⛔️
  5. Fiszer Monika Maria ⛔️
  6. Gacka Radosław Patryk ⛔️
  7. Gajewska Anna ⛔️
  8. Gutt-Zamorska Katarzyna ⛔️
  9. Hawryluk Paulina Patrycja ⛔️
  10. Hoszczewska Izabela ⛔️
  11. Idzik Malwina ⛔️
  12. Jabłońska Kinga (Dziuba) ⛔️
  13. Kalinowska Danuta ⛔️
  14. Kamińska Anna ⛔️
  15. Karpowicz Paulina ⛔️
  16. Kozłowska-Maj Katarzyna Maria ⛔️
  17. Krawiec Małgorzata Maria (Myjak) ⛔️
  18. Kuczyńska Sabina ⛔️
  19. Lasota Joanna ⛔️
  20. Lewkowicz Izabela Ewa ⛔️
  21. Marchlewska Beata ⛔️
  22. Misterkiewicz Klaudia ⛔️
  23. Mosakowska Ewelina ⛔️
  24. Nowicka Mariola ⛔️
  25. Pałubicka Joanna Maria ⛔️
  26. Pieczyk Kamila Łucja ⛔️
  27. Pius Anna Maria ⛔️
  28. Polak Maria Magdalena (Purowska) ⛔️
  29. Popławska Marta ⛔️
  30. Prus Justyna Patrycja ⛔️
  31. Ratajczyk Anna Maria ⛔️
  32. Rodziewicz-Nyk Joanna Izabela ⛔️
  33. Ryżanowska-Krzyżak Dorota ⛔️
  34. Skop Donata ⛔️
  35. Sroka Marta ⛔️
  36. Szlachta Karolina Małgorzata ⛔️
  37. Wegienko Sylwia Anna ⛔️
  38. Zawadzki Karol ⛔️
  39. Ziemba Lucyna ⛔️

Termin nr 20-C, 28.VI – 12.VII 2020, stopień 2

Instruktorzy prowadzący: E.Grzybowska, M.Dębińska, M.Wiśniewska
Pełną wpłatę należy wnieść do: 29-05-2020
  1. Bartosik Monika ⛔️
  2. Bieńkowska Dorota Alicja ⛔️
  3. Bochyńska Aneta ⛔️
  4. Brzemkowska Karolina ⛔️
  5. Dragan Agnieszka ⛔️
  6. Dykowska Edyta Anna ⛔️
  7. Gondek Ewa Helena ⛔️
  8. Gościmska Ewa ⛔️
  9. Grabowska Daria ⛔️
  10. Harych Joanna ⛔️
  11. Hołownia Barbara ⛔️
  12. Kania Grażyna ⛔️
  13. Karpińska-Łuczak Monika Agnieszka ⛔️
  14. Kober Katarzyna ⛔️
  15. Kozłowska Diana Katarzyna (Kozińska) ⛔️
  16. Król-Surdy Beata ⛔️
  17. Kuba Magdalena ⛔️
  18. Kucharska-Paczko Agata Marta ⛔️
  19. Kuczyńska Agata ⛔️
  20. Lach-Leśniak Ewa Katarzyna ⛔️
  21. Latos Anna Aleksandra ⛔️
  22. Leszczyńska Katarzyna ⛔️
  23. Marczewski Marcin ⛔️
  24. Nowak Judyta ⛔️
  25. Nowińska Ewa Małgorzata ⛔️
  26. Obuchowska Natalia ⛔️
  27. Olak Adam ⛔️
  28. Olejnik Aleksandra ⛔️
  29. Pasiecznik Klaudia Maria ⛔️
  30. Roman-Pietras Beata ⛔️
  31. Samsel Beata ⛔️
  32. Sobień Klaudia (Szkop) ⛔️
  33. Terechowicz Agnieszka ⛔️
  34. Urbańska Renata Karolina ⛔️
  35. Walczuk Elżbieta Marzena ⛔️
  36. Wernio Katarzyna ⛔️
  37. Wilk Paulina Justyna ⛔️
  38. Wolska Alicja Anna ⛔️
  39. Żebrowska Ewelina ⛔️

Termin nr 20-D, 20.IX – 4.X 2020, stopień 2

Lista niepełna – w trakcie tworzenia...

Termin nr 20-E, 15.XI – 29.XI 2020, stopień 2

Lista niepełna – w trakcie tworzenia...