POLSKIE STOWARZYSZENIE TERAPEUTÓW INTEGRACJI SENSORYCZNEJ - SI

Listy zakwalifikowanych na szkolenia I stopnia

Osobą odpowiedzialną z ramienia Zarządu za sprawy organizacyjne związane ze szkoleniami I i II stopnia jest p. Urszula Suchecka urszula.suchecka@gmail.com
dyżur telefoniczny: wtorek godz. 20.00 – 21.00, numer tel. 507 115 579

Jeżeli zmieniły się Twoje dane osobowe lub na stronie jest błąd w nazwisku napisz na adres: admin@pstis.pl

Przypominamy  ze zgodnie z pkt 6 regulaminu: „Opłata za szkolenie powinna być wniesiona najpóźniej 30 dni przed terminem rozpoczęcia szkolenia. Brak opłaty w w/w terminie skutkuje usunięciem z listy.”.

04.02.2018 00:06:33

Termin 4/2018, 14.VI – 17.VI, stopień 1

Instruktorzy prowadzący: M.Wiśniewska, J.Kazanowska
  1. Błasiak Bernadeta
  2. Chodara Magdalena
  3. Czabaj Katarzyna
  4. Dalecka Karolina
  5. Daniło Anna
  6. Gajewska Anna (Klatko)
  7. Gołuńska Katarzyna
  8. Guminiak Joanna
  9. Holender Karolina
  10. Kant Natalia
  11. Kołecka Beata
  12. Lis Patrycja
  13. Mazurek Karolina
  14. Mrózek Agnieszka
  15. Niemczyk-Ryszka Marta
  16. Nowak Katarzyna
  17. Ochal Sylwia
  18. Olak Adam
  19. Piątek Marta
  20. Pilaszek-Lipka Magdalena
  21. Popowicz Agnieszka
  22. Przybylska Lidia
  23. Romanowska Olga
  24. Rutkowska Aleksandra
  25. Sabacińska Katarzyna
  26. Stępniewska Agnieszka
  27. Strychalska Karolina
  28. Sztabińska Katarzyna
  29. Ślęczka Beata
  30. Tomczak Katarzyna
  31. Walkowska Anna
  32. Wątor Sylwia
  33. Wielądek Karolina
  34. Wilk Paulina
  35. Wojtylak Agnieszka
  36. Zalech Aleksandra
  37. Zgódka Piotr

Termin 5/2018, 6.IX – 9.IX, stopień 1

Instruktorzy prowadzący: M.Dębińska, E.Grzybowska, Z.Przyrowski, J.Kazanowska
  1. Biniek Marta
  2. Błądzińska Justyna
  3. Bonisławska Krystyna
  4. Drewnicka Liliana
  5. Głowa Joanna
  6. Golon Agnieszka
  7. Gromala Agnieszka
  8. Hanzlik Anna
  9. Horodecka Agnieszka
  10. Jankowska Agnieszka
  11. Jędrzejewska Magdalena
  12. Kania Grażyna
  13. Karwowska Magdalena
  14. Konieczna Ewelina (Żuchowska-Konieczna)
  15. Kornel Agnieszka
  16. Kowalska Magdalena
  17. Kuchta Adam
  18. Kudła Marta
  19. Kunicka Magdalena
  20. Leśniak Dominika
  21. Moracka Agnieszka
  22. Mroczek Jolanta
  23. Naroska Marta
  24. Olszak Barbara
  25. Orzechowska Melania
  26. Pipień Marta
  27. Rauk Wioletta
  28. Sala Marta
  29. Smolak Emilia
  30. Stępniewska Katarzyna (Grotkowska)
  31. Szczepocki Szymon
  32. Szerszeń Karolina
  33. Wasilewska Beata
  34. Wiśniowska Sylwia
  35. Wołowicz-Horodelska Izabela
  36. Wrzos Katarzyna

Termin 6/2018, 25.X – 28.X, stopień 1

Instruktorzy prowadzący: M.Dębińska, E.Grzybowska, Z.Przyrowski, J.Kazanowska
  1. Binkowska Małgorzata
  2. Biodrowicz Monika
  3. Dymek-Rogalska Justyna
  4. Dzika Michalina
  5. Dziurdziak Olga
  6. Fil-Szynkiewicz Ewa
  7. Góralska Monika
  8. Grabowska Daria
  9. Grzegorzewska Monika
  10. Kozak Justyna
  11. Kozioł Karolina
  12. Koźbiał Marzena
  13. Krupa Marta
  14. Kubiak Marta
  15. Łyszyk Katarzyna
  16. Małek Katarzyna
  17. Mrówczyńska Edyta
  18. Napierała Agnieszka
  19. Olechowska Kinga
  20. Osipiuk Karolina
  21. Paczuła Izabela
  22. Płacheta Agata
  23. Powierża-Kowalska Aneta
  24. Pujer Emilia
  25. Pyciak Katarzyna
  26. Sikorska Magdalena
  27. Skafiriak Katarzyna
  28. Słowińska Dominika
  29. Sowińska Marta
  30. Stawiska Izabela
  31. Strelczuk Marta
  32. Strzelecka Joanna
  33. Śliwerska Barbara
  34. Walczyk Emilia
  35. Wypiór Iwona

Termin 7/2018, 13.XII – 16.XII, stopień 1

Instruktorzy prowadzący: M.Wiśniewska, J.Kazanowska
  1. Banecka Malwina
  2. Bartosiak Magdalena
  3. Bartuzi-Ogińska Katarzyna
  4. Barwińska Sylwia
  5. Bielak Aleksandra
  6. Bieńkowska Dorota
  7. Bodzon Anna
  8. Celińska Joanna Ewa
  9. Ciężka Karolina
  10. Czerwonko Anna
  11. Dąbrowska Aleksandra
  12. Dmochowska Katarzyna
  13. Dyśko Anna
  14. Górak Katarzyna
  15. Gugała Anna
  16. Kisiel-Gryc Marzena
  17. Kotynia Aneta
  18. Merks Anna
  19. Morawska Dagmara
  20. Nasiłowska Aneta
  21. Niekra Magdalena
  22. Niściór Monika
  23. Nowak-Kukawska Ewa Marzena
  24. Palica Monika
  25. Pęczek Edyta
  26. Reinfuss-Bulanda Iwona
  27. Rij-Kasprzycka Agnieszka Dominika
  28. Sarba Katarzyna
  29. Schabowicz Anna
  30. Skrętowska Sylwia
  31. Staszczyk Dorota
  32. Szlachetka Aleksandra
  33. Szpara Joanna
  34. Woźniak Maria
  35. Ziomek Marlena Ewa
  36. Żychowicz Ewa