POLSKIE STOWARZYSZENIE TERAPEUTÓW INTEGRACJI SENSORYCZNEJ - SI

Listy zakwalifikowanych na szkolenia I stopnia

Osobą odpowiedzialną z ramienia Zarządu za sprawy organizacyjne związane ze szkoleniami I i II stopnia jest p. Urszula Suchecka urszula.suchecka@gmail.com
dyżur telefoniczny: wtorek godz. 20.00 – 21.00, numer tel. 507 115 579

Jeżeli zmieniły się Twoje dane osobowe lub na stronie jest błąd w nazwisku napisz na adres: admin@pstis.pl

Przypominamy  ze zgodnie z pkt 6 regulaminu: „Opłata za szkolenie powinna być wniesiona najpóźniej 30 dni przed terminem rozpoczęcia szkolenia. Brak opłaty w w/w terminie skutkuje usunięciem z listy.”.

04.02.2018 00:06:33

Termin 7/2018, 13.XII – 16.XII, stopień 1

Instruktorzy prowadzący: M.Wiśniewska, J.Kazanowska
  1. Banecka Malwina
  2. Bartosiak Magdalena
  3. Bartuzi-Ogińska Katarzyna
  4. Barwińska Sylwia
  5. Bielak Aleksandra
  6. Bieńkowska Dorota
  7. Bodzon Anna
  8. Celińska Joanna Ewa
  9. Ciężka Karolina
  10. Czerwonko Anna
  11. Dąbrowska Aleksandra
  12. Dmochowska Katarzyna
  13. Dyśko Anna
  14. Górska Katarzyna (Górak)
  15. Gugała Anna
  16. Kisiel-Gryc Marzena
  17. Kotynia Aneta
  18. Merks Anna
  19. Morawska Dagmara
  20. Nasiłowska Aneta
  21. Niściór Monika
  22. Nowak-Kukawska Ewa Marzena
  23. Palica Monika
  24. Pęczek Edyta
  25. Reinfuss-Bulanda Iwona
  26. Rij-Kasprzycka Agnieszka Dominika
  27. Sarba Katarzyna
  28. Schabowicz Anna
  29. Skrętowska Sylwia
  30. Staszczyk Dorota
  31. Szlachetka Aleksandra
  32. Szpara Joanna
  33. Woźniak Maria
  34. Ziomek Marlena Ewa
  35. Żychowicz Ewa

Termin 1/2019, 10.I – 13.I, stopień 1

Instruktorzy prowadzący: E.Grzybowska, M.Dębińska, M.Wiśniewska
  1. Anisiewicz Iwona
  2. Borkowska-Mela Marta
  3. Bryk-Dropińska Monika
  4. Chromińska Aneta
  5. Chruściel Michał
  6. Dragan Agnieszka
  7. Dytkowska Wioletta
  8. Gajewska Anna (Klatko)
  9. Gliwińska Aleksandra
  10. Godlewska Agata
  11. Grygier-Stępień Małgorzata
  12. Grzelak Aleksandra
  13. Grzyb Anna
  14. Hoffman Aleksandra
  15. Idziak Kornelia
  16. Janowska Patrycja
  17. Kęsek Olga
  18. Klin Izabela
  19. Konarzewska Marta
  20. Kupś Justyna
  21. Makowiecka Anna
  22. Marzec Małgorzata
  23. Masłowska Paulina
  24. Piłat Katarzyna Małgorzata
  25. Pyznar Katarzyna
  26. Ratajczyk Anna
  27. Ryzner Małgorzata
  28. Smus Agnieszka
  29. Stefaniak Monika
  30. Stępień Ewa
  31. Strugalska-Gola Ewa
  32. Szostek Agnieszka
  33. Szozda Agnieszka (Maciusiak)
  34. Świerad-Michalak Milena
  35. Tomczak Katarzyna
  36. Zielińska Karolina

Termin 2/2019, 28.II – 3.III, stopień 1

Instruktorzy prowadzący: M.Wiśniewska, J.Kazanowska
  1. Baran Małgorzata
  2. Barwiński Kamil
  3. Bogusz Marta
  4. Dzieciaszek Agnieszka
  5. Fałek Anna
  6. Gajowniczek Małgorzata
  7. Głowa Joanna
  8. Gordon Justyna
  9. Gzocha Magdalena
  10. Horodelska Marta
  11. Jaskulska Magdalena
  12. Kalitka-Zelent Barbara
  13. Kamecka Marta
  14. Kozicka Aleksandra
  15. Krzemińska Angelina
  16. Kuba Magdalena
  17. Labudda Daria
  18. Makieła Ewa
  19. Nowak Natalia
  20. Pakuła Sylwia
  21. Podbielska Paulina
  22. Radecka Kamila
  23. Radziszewska Elwira
  24. Rodzik Agnieszka
  25. Roman-Pietras Beata
  26. Rybicka Natalia
  27. Stawicka Małgorzata
  28. Sus Anna
  29. Szewczyk Agnieszka
  30. Trędota Katarzyna
  31. Wyrek Monika
  32. Zielińska Agnieszka
  33. Zyga Monika
  34. Żera Bożena

Termin 3/2019, 23.V – 26.V, stopień 1

Instruktorzy prowadzący: M.Dębińska, Z.Przyrowski, E.Grzybowska, J.Kazanowska
  1. Adamka Bożena
  2. Ambroziak Beata
  3. Banaś Marta
  4. Bilman Aneta
  5. Bilska-Paździora Kamila
  6. Brzęk Magdalena
  7. Chmielewska Katarzyna
  8. Chrostek Julita
  9. Chudek Magdalena
  10. Ciszak Beata
  11. Długosz Anna
  12. Dmoch Joanna
  13. Domagała Magdalena
  14. Dykowska Edyta
  15. Fajst Katarzyna
  16. Gabas Patrycja
  17. Górkiewicz Katarzyna
  18. Iwanowska Katarzyna
  19. Jalowska Anna
  20. Karska Katarzyna
  21. Kasztelan Agnieszka
  22. Kmieć Maria
  23. Koniuch Agnieszka
  24. Kornicka Marta
  25. Kosiecz Angelika
  26. Lotkowska Agnieszka
  27. Łukawska Anna
  28. Madera Karolina
  29. Markut Joanna
  30. Matyszczyk Ewa
  31. Plichta Anna
  32. Skowrońska Agnieszka
  33. Solarska Karolina
  34. Stępkowska Olga
  35. Sztachelska Barbara
  36. Turkowiak Marta
  37. Wardach Aleksandra
  38. Witkowska Katarzyna