POLSKIE STOWARZYSZENIE TERAPEUTÓW INTEGRACJI SENSORYCZNEJ - SI

Listy osób zakwalifikowanych - kurs I stopnia

  1. Listy zakwalifikowanych na szkolenia I stopnia

Termin 2/2018, 15.III – 18.III, stopień 1

Instruktorzy prowadzący: M.Wiśniewska, J.Kazanowska
  1. Barańska Karolina
  2. Borowska Magdalena
  3. Chojnacka Sylwia
  4. Ciunajcis Joanna
  5. Drytkiewicz Katarzyna
  6. Fajdek Agnieszka
  7. Gerlej Anita
  8. Jackiewicz Marta
  9. Jankowska Anna
  10. Jębierczyk Joanna
  11. Jodczyk Agnieszka
  12. Kazibudzka Katarzyna
  13. Kopacka Wioletta
  14. Krac Anna Marianna
  15. Krasnodębska Judyta
  16. Krawczyk Agnieszka
  17. Król Agnieszka
  18. Litka Ewelina
  19. Łomny Malwina
  20. Łynka Alicja Magdalena
  21. Maciejewska Joanna
  22. Michałczenko Sylwia
  23. Michnowska Ewelina Jolanta
  24. Miotła Jagoda
  25. Młyniec Agnieszka (Wal)
  26. Mroczek Małgorzata
  27. Nowosielska Agata
  28. Osial Aneta
  29. Ponder Ewelina
  30. Prachnio Marta
  31. Rutkowska Anna
  32. Skolimowska-Orłowska Anna
  33. Słowik Iwona
  34. Szewczuk Marzenna
  35. Urbańczyk Małgorzata
  36. Wasiak Katarzyna
  37. Wojciechowska Katarzyna
  38. Zacharska Ilona

Termin 3/2018, 17.V – 20.V, stopień 1

Instruktorzy prowadzący: M.Dębińska, E.Grzybowska, Z.Przyrowski, J.Kazanowska
  1. Bańkowska Kamila
  2. Baranska Dorota
  3. Bator Hanna
  4. Garas Edyta
  5. Habrajska Izabela
  6. Imiołczyk Tomasz
  7. Izdebska Sylwia
  8. Jagodzińska Anna
  9. Jakowiecka Ewa (Kościańczuk)
  10. Jakubowska Jagoda
  11. Jóźwik Małgorzata
  12. Klinowska Elżbieta
  13. Korytkowska Karolina
  14. Kotow Anna
  15. Kwasiborska Edyta
  16. Latos Magdalena
  17. Łojewska Joanna
  18. Miklińska Weronika
  19. Nowińska Karolina
  20. Olczyk Agnieszka
  21. Olechowska Anna
  22. Olszówka Małgorzata
  23. Piwońska Barbara Izabela
  24. Pozniak Monika
  25. Przybylak Agnieszka
  26. Radecka Dorota
  27. Radomska Aleksandra
  28. Słonawska Małgorzata
  29. Szady Paula
  30. Świątoniowska-Syrek Grażyna
  31. Tomaszewska Beata
  32. Waczyńska Małgorzata
  33. Wolnik Karolina
  34. Wysocka-Motyka Karolina
  35. Zając Kamila

Termin 4/2018, 14.VI – 17.VI, stopień 1

Instruktorzy prowadzący: M.Wiśniewska, J.Kazanowska
  1. Błasiak Bernadeta
  2. Chodara Magdalena
  3. Czabaj Katarzyna
  4. Dalecka Karolina
  5. Daniło Anna
  6. Gajewska Anna (Klatko)
  7. Gołuńska Katarzyna
  8. Guminiak Joanna
  9. Holender Karolina
  10. Kant Natalia
  11. Kołecka Beata
  12. Lis Patrycja
  13. Mazurek Karolina
  14. Mrózek Agnieszka
  15. Niemczyk-Ryszka Marta
  16. Nowak Katarzyna
  17. Ochal Sylwia
  18. Olak Adam
  19. Piątek Marta
  20. Pilaszek-Lipka Magdalena
  21. Popowicz Agnieszka
  22. Przybylska Lidia
  23. Romanowska Olga
  24. Rutkowska Aleksandra
  25. Sabacińska Katarzyna
  26. Stępniewska Agnieszka
  27. Strychalska Karolina
  28. Sztabińska Katarzyna
  29. Ślęczka Beata
  30. Tomczak Katarzyna
  31. Walkowska Anna
  32. Wątor Sylwia
  33. Wielądek Karolina
  34. Wilk Paulina
  35. Wojtylak Agnieszka
  36. Zalech Aleksandra
  37. Zgódka Piotr

Termin 5/2018, 6.IX – 9.IX, stopień 1

Instruktorzy prowadzący: M.Dębińska, E.Grzybowska, Z.Przyrowski, J.Kazanowska
  1. Biniek Marta
  2. Błądzińska Justyna
  3. Bonisławska Krystyna
  4. Drewnicka Liliana
  5. Głowa Joanna
  6. Golon Agnieszka
  7. Gromala Agnieszka
  8. Hanzlik Anna
  9. Horodecka Agnieszka
  10. Jankowska Agnieszka
  11. Jędrzejewska Magdalena
  12. Kania Grażyna
  13. Karwowska Magdalena
  14. Kornel Agnieszka
  15. Kowalska Magdalena
  16. Kuchta Adam
  17. Kudła Marta
  18. Kunicka Magdalena
  19. Leśniak Dominika
  20. Moracka Agnieszka
  21. Mroczek Jolanta
  22. Naroska Marta
  23. Olszak Barbara
  24. Orzechowska Melania
  25. Pipień Marta
  26. Rauk Wioletta
  27. Sala Marta
  28. Smolak Emilia
  29. Stępniewska Katarzyna (Grotkowska)
  30. Szczepocki Szymon
  31. Szerszeń Karolina
  32. Wasilewska Beata
  33. Wiśniowska Sylwia
  34. Wołowicz-Horodelska Izabela
  35. Wrzos Katarzyna
  36. Żuchowska-Konieczna Ewelina

Termin 6/2018, 25.X – 28.X, stopień 1

Instruktorzy prowadzący: M.Dębińska, E.Grzybowska, Z.Przyrowski, J.Kazanowska
  1. Binkowska Małgorzata
  2. Biodrowicz Monika
  3. Dymek-Rogalska Justyna
  4. Dzika Michalina
  5. Dziurdziak Olga
  6. Fil-Szynkiewicz Ewa
  7. Góralska Monika
  8. Grabowska Daria
  9. Grzegorzewska Monika
  10. Kozak Justyna
  11. Kozioł Karolina
  12. Koźbiał Marzena
  13. Krupa Marta
  14. Kubiak Marta
  15. Łyszyk Katarzyna
  16. Małek Katarzyna
  17. Mrówczyńska Edyta
  18. Napierała Agnieszka
  19. Niesiobędzka-Zawadzka Anna (Niesiobędzka)
  20. Olechowska Kinga
  21. Osipiuk Karolina
  22. Paczuła Izabela
  23. Płacheta Agata
  24. Powierża-Kowalska Aneta
  25. Pujer Emilia
  26. Pyc Zofia
  27. Pyciak Katarzyna
  28. Sikorska Magdalena
  29. Skafiriak Katarzyna
  30. Słowińska Dominika
  31. Sowińska Marta
  32. Stawiska Izabela
  33. Strelczuk Marta
  34. Strzelecka Joanna
  35. Śliwerska Barbara
  36. Walczyk Emilia
  37. Wypiór Iwona

Termin 7/2018, 13.XII – 16.XII, stopień 1

Instruktorzy prowadzący: M.Wiśniewska, J.Kazanowska
  1. Banecka Malwina
  2. Bartosiak Magdalena
  3. Bartuzi-Ogińska Katarzyna
  4. Barwińska Sylwia
  5. Bielak Aleksandra
  6. Bieńkowska Dorota
  7. Bodzon Anna
  8. Celińska Joanna Ewa
  9. Ciężka Karolina
  10. Czerwonko Anna
  11. Dąbrowska Aleksandra
  12. Dmochowska Katarzyna
  13. Dyśko Anna
  14. Górak Katarzyna
  15. Gugała Anna
  16. Halicka Dagmara
  17. Halicki Łukasz
  18. Kisiel-Gryc Marzena
  19. Kotynia Aneta
  20. Merks Anna
  21. Morawska Dagmara
  22. Nasiłowska Aneta
  23. Niekra Magdalena
  24. Niściór Monika
  25. Nowak-Kukawska Ewa Marzena
  26. Palica Monika
  27. Pęczek Edyta
  28. Reinfuss-Bulanda Iwona
  29. Rij-Kasprzycka Agnieszka Dominika
  30. Sarba Katarzyna
  31. Schabowicz Anna
  32. Skrętowska Sylwia
  33. Staszczyk Dorota
  34. Szlachetka Aleksandra
  35. Szpara Joanna
  36. Woźniak Maria
  37. Ziomek Marlena Ewa
  38. Żychowicz Ewa