POLSKIE STOWARZYSZENIE TERAPEUTÓW INTEGRACJI SENSORYCZNEJ - SI

Listy osób zakwalifikowanych na kursy II stopnia

Osobą odpowiedzialną z ramienia Zarządu za sprawy organizacyjne związane ze szkoleniami I i II stopnia jest p. Urszula Suchecka urszula.suchecka@gmail.com
dyżur telefoniczny: wtorek godz. 20.00 – 21.00, numer tel. 507 115 579

Jeżeli zmieniły się Twoje dane osobowe lub na stronie jest błąd w nazwisku napisz na adres: admin@pstis.pl

02.02.2018 15:59:23

Termin C/2018, 24.VI – 8.VII, stopień 2

Instruktorzy prowadzący: E.Grzybowska, M.Wiśniewska, J.Kazanowska
  1. Aleksiejuk Anna
  2. Aptacy Aneta
  3. Artych Barbara Agnieszka
  4. Banasiewicz-Tenerowicz Aleksandra
  5. Bugalski Maciej
  6. Burek Ramona
  7. Chreścionko Katarzyna
  8. Dudek Grażyna
  9. Dworniczak Angela
  10. Hynowska Aneta
  11. Janiec Katarzyna
  12. Jankowska Justyna
  13. Kierat Małgorzata
  14. Kmieć Kalina
  15. Kobiela Barbara
  16. Kropińska Aleksandra
  17. Lalka Marta
  18. Mrozek Anna
  19. Musiałkowska Małgorzata
  20. Obojska-Glinicka Joanna
  21. Oraszek Ewa
  22. Popiak Jolanta
  23. Przeradowska Sylwia
  24. Rosłoniec Monika
  25. Sikora Izabela
  26. Sławska Teresa
  27. Stępień Natalia
  28. Szadkowska Olga
  29. Szymajda Karolina
  30. Szymańska Alicja
  31. Szypuła Joanna
  32. Urbańska Renata
  33. Walicki Krzysztof
  34. Wądołowska Beata
  35. Weron Eliza
  36. Zasadzka Małgorzata
  37. Ziętkowska Ilona

Termin D/2018, 23.IX – 7.X, stopień 2

  1. Binkowska Małgorzata
  2. Chełchowska Anna
  3. Dziubak Ewelina
  4. Galanty Monika
  5. Gwiazda Tomasz
  6. Jaksiboga Aleksandra
  7. Komar Izabela
  8. Kowalska Agnieszka
  9. Krzyczkowska Edyta
  10. Kulbat Anna
  11. Kurasz Alicja
  12. Maj Alina
  13. Misiewicz Ewelina
  14. Mucha Wioleta
  15. Mularczyk Anna
  16. Myszke Karina (Leszko)
  17. Nowicka Sylwia
  18. Nowicka-Prusakiewicz Marzena
  19. Olszak Paulina
  20. Paczuska Bożena
  21. Pawluczuk Artur
  22. Pękalska Magdalena
  23. Pochopień Anna
  24. Prokop-Zaniewska Aleksandra
  25. Pużuk Agata
  26. Raplewicz Alina
  27. Remiszewska Anna
  28. Rytter Iwona
  29. Słapek Dorota
  30. Staniec Monika
  31. Trzonkowska Sylwia
  32. Urbanek Karolina
  33. Walczak Agnieszka
  34. Wdowik Magdalena
  35. Weremiuk Urszula
  36. Wincenciak Wiesława

Termin E/2018, 19.XI – 2.XII, stopień 2

  1. Bajora Ewa
  2. Biskupski Marek
  3. Brągiel Renata
  4. Dudek Maria
  5. Gutt-Zamorska Katarzyna
  6. Janelt Iwona
  7. Jurczak Monika
  8. Kawka Justyna
  9. Komorowska Katarzyna
  10. Kraczowski Dawid
  11. Królikowska Agnieszka
  12. Kuzia Agnieszka
  13. Liczbik Marzenna
  14. Łapińska Alicja
  15. Łukasik Aleksandra
  16. Marczak Marta
  17. Mikos Natalia
  18. Nasiłowska Violetta Małgorzata
  19. Nasiłowska Paula Dominika
  20. Niemirska Katarzyna
  21. Pakuła Aleksandra (Jarzębowska)
  22. Palińska Emilia
  23. Pedina-Kajut Angelika
  24. Piechowicz Agata
  25. Pietruczuk Izabela
  26. Podrygała Anna
  27. Pondel Patrycja
  28. Rogala Joanna
  29. Sławek Agnieszka
  30. Smolińska Anna
  31. Sotwin Kalina
  32. Sulich Agnieszka
  33. Szczęsna Monika
  34. Talarek-Zgódka Karolina
  35. Wojtowicz Barbara
  36. Zakielasz Katarzyna
  37. Zamojska-Górka Klaudia
  38. Żychlińska Marta