POLSKIE STOWARZYSZENIE TERAPEUTÓW INTEGRACJI SENSORYCZNEJ - SI

Listy osób zakwalifikowanych na kursy II stopnia

Osobą odpowiedzialną z ramienia Zarządu za sprawy organizacyjne związane ze szkoleniami I i II stopnia jest p. Urszula Suchecka urszula.suchecka@gmail.com
dyżur telefoniczny: wtorek godz. 20.00 – 21.00, numer tel. 507 115 579

Jeżeli zmieniły się Twoje dane osobowe lub na stronie jest błąd w nazwisku napisz na adres: admin@pstis.pl

02.02.2018 15:59:23

Termin D/2018, 23.IX – 7.X, stopień 2

  1. Binkowska Małgorzata
  2. Chełchowska Anna
  3. Dziubak Ewelina
  4. Galanty Monika
  5. Gwiazda Tomasz
  6. Jaksiboga Aleksandra
  7. Komar Izabela
  8. Kowalska Agnieszka
  9. Krzyczkowska Edyta
  10. Kulbat Anna
  11. Kurasz Alicja
  12. Maj Alina
  13. Misiewicz Ewelina
  14. Mucha Wioleta
  15. Mularczyk Anna
  16. Myszke Karina (Leszko)
  17. Nowicka Sylwia
  18. Nowicka-Prusakiewicz Marzena
  19. Olszak Paulina
  20. Paczuska Bożena
  21. Pawluczuk Artur
  22. Pękalska Magdalena
  23. Pochopień Anna
  24. Prokop-Zaniewska Aleksandra
  25. Pużuk Agata
  26. Raplewicz Alina
  27. Remiszewska Anna
  28. Rytter Iwona
  29. Słapek Dorota
  30. Staniec Monika
  31. Trzonkowska Sylwia
  32. Walczak Agnieszka
  33. Wdowik Magdalena
  34. Weremiuk Urszula
  35. Wincenciak Wiesława

Termin E/2018, 19.XI – 2.XII, stopień 2

  1. Biskupski Marek
  2. Brągiel Renata
  3. Dudek Maria
  4. Gutt-Zamorska Katarzyna
  5. Janelt Iwona
  6. Kawka Justyna
  7. Komorowska Katarzyna
  8. Kraczowski Dawid
  9. Królikowska Agnieszka
  10. Kuzia Agnieszka
  11. Liczbik Marzenna
  12. Łapińska Alicja
  13. Łukasik Aleksandra
  14. Marczak Marta
  15. Mikos Natalia
  16. Nasiłowska Violetta Małgorzata
  17. Nasiłowska Paula Dominika
  18. Niemirska Katarzyna
  19. Pakuła Aleksandra (Jarzębowska)
  20. Palińska Emilia
  21. Pedina-Kajut Angelika
  22. Piechowicz Agata
  23. Pietruczuk Izabela
  24. Podrygała Anna
  25. Pondel Patrycja
  26. Rogala Joanna
  27. Sławek Agnieszka
  28. Smolińska Anna
  29. Sotwin Kalina
  30. Sulich Agnieszka
  31. Szczęsna Monika
  32. Talarek-Zgódka Karolina
  33. Wojtowicz Barbara
  34. Zakielasz Katarzyna
  35. Żychlińska Marta