POLSKIE STOWARZYSZENIE TERAPEUTÓW INTEGRACJI SENSORYCZNEJ - SI

Listy osób zakwalifikowanych na kursy II stopnia

Osobą odpowiedzialną z ramienia Zarządu za sprawy organizacyjne związane ze szkoleniami I i II stopnia jest p. Urszula Suchecka urszula.suchecka@gmail.com
dyżur telefoniczny: wtorek godz. 20.00 – 21.00, numer tel. 507 115 579

Jeżeli zmieniły się Twoje dane osobowe lub na stronie jest błąd w nazwisku napisz na adres: admin@pstis.pl

02.02.2018 15:59:23

Termin nr 19-D, 22.IX – 6.X 2019, stopień 2

  1. Andrzejewska Marta
  2. Anisiewicz Iwona
  3. Bigos Paulina
  4. Brylska Katarzyna (Żałoba)
  5. Chrobot Maciej
  6. Ciesielska-Kozarzewska Sylwia
  7. Fidor Sylwia
  8. Golińska Agnieszka
  9. Grzegorczyk Izabela
  10. Izdebska Sylwia
  11. Jajszczyk Nina
  12. Kałas Lucyna
  13. Karasińska Dorota
  14. Kulesza Monika
  15. Kuligowska Olga
  16. Majrowska Anna
  17. Mąka Hanna
  18. Michalska Anna
  19. Musiałkowska Małgorzata
  20. Myjak Małgorzata Maria
  21. Pałka Magdalena
  22. Pilachowka Małgorzata
  23. Pogocka Dorota
  24. Polakowska Anna
  25. Pulkowska Agnieszka
  26. Pyka Marlena
  27. Ratowska Marlena
  28. Rudowska Kamila
  29. Sokołowska Anna
  30. Stacewicz-Skała Dorota
  31. Staszewska Joanna Agnieszka
  32. Stochmal Łukasz
  33. Szymańska Monika
  34. Szymańska Barbara
  35. Tabaczyńska Pola
  36. Trzeszczak Urszula
  37. Woźniak Magdalena
  38. Zamaro Katarzyna

Termin nr 19-E, 17.XI – 1.XII 2019, stopień 2

  1. Biedrzycka Olga
  2. Chmielewska-Lelakowska Martyna Dorota
  3. Derach Sylwia
  4. Dworniczak Angela
  5. Folusz Izabela
  6. Gacka Radosław Patryk
  7. Gawrońska Pamela Paulina
  8. Gryboś Kamila Maria
  9. Grzegorczyk Iwona
  10. Harych Joanna
  11. Hecman Tomasz
  12. Idzik Malwina
  13. Jabłońska Kinga (Dziuba)
  14. Jakowiecka Ewa
  15. Jaszczyszyn Ewa Agnieszka
  16. Karczmarek Katarzyna Aniela
  17. Kłys Marzena
  18. Kozińska Diana Katarzyna
  19. Kwiatkowska Iwona
  20. Markiewicz-Pakuła Agnieszka
  21. Miklińska Weronika
  22. Minodzka Agata
  23. Mirytiuk Joanna
  24. Moskalik Stefania
  25. Mroczek Małgorzata
  26. Niemirska Katarzyna
  27. Olak Adam
  28. Purowska Maria Magdalena
  29. Pyc Zofia Maria
  30. Salamon-Krupa Paulina
  31. Sobkowicz Aneta Karolina
  32. Szmejchel Artur
  33. Teodorczuk Agata
  34. Terechowicz Agnieszka
  35. Turowska-Pakuła Monika
  36. Tuszyska Agnieszka
  37. Wegienko Sylwia Anna
  38. Wilk Paulina Justyna
  39. Woźniak Maria Agnieszka
  40. Żebrowska Ewelina