POLSKIE STOWARZYSZENIE TERAPEUTÓW INTEGRACJI SENSORYCZNEJ - SI

Listy osób zakwalifikowanych - kurs II stopnia

  1. Listy osób zakwalifikowanych na kursy II stopnia

Termin B/2018, 22.IV – 6.V, stopień 2

Instruktorzy prowadzący: Z Przyrowski, M.Dębińska, M.Wiśniewska
  1. Cideł Paulina
  2. Dąbrowska Adrianna
  3. Deptuch Justyna (Łuniewska)
  4. Dermont Monika
  5. Dziuba Katarzyna
  6. Gałecka Sylwia
  7. Goch Justyna
  8. Grad Dominika
  9. Guzek Agata
  10. Hryń Joanna
  11. Hryń Tomasz
  12. Hryń Wojciech
  13. Inglik Katarzyna
  14. Kabulska Dominika
  15. Kamola Marzena
  16. Kanclerz-Nowacka Izabela
  17. Kluczek Elżbieta
  18. Korczak Katarzyna
  19. Korneluk-Rożej Dorota
  20. Miłaszewska Małgorzata
  21. Mliczek Barbara
  22. Płomińska Damiana
  23. Raczyńska Danuta
  24. Rutkowska-Topa Monika Aleksandra
  25. Szolc Julia
  26. Tarnowska Małgorzata
  27. Wierzbicka Małgorzata
  28. Wlizło Agnieszka
  29. Zalewska Paulina
  30. Zelg Sylwia
  31. Ziemińska Agnieszka

Termin C/2018, 24.VI – 8.VII, stopień 2

Instruktorzy prowadzący: E.Grzybowska, M.Wiśniewska, J.Kazanowska
  1. Aleksiejuk Anna
  2. Aptacy Aneta
  3. Artych Barbara Agnieszka
  4. Banasiewicz-Tenerowicz Aleksandra
  5. Bugalski Maciej
  6. Burek Ramona
  7. Chreścionko Katarzyna
  8. Dudek Grażyna
  9. Dworniczak Angela
  10. Hynowska Aneta
  11. Janiec Katarzyna
  12. Jankowska Justyna
  13. Jodzis Ilona
  14. Kierat Małgorzata
  15. Kmieć Kalina
  16. Kobiela Barbara
  17. Kropińska Aleksandra
  18. Lalka Marta
  19. Mrozek Anna
  20. Musiałkowska Małgorzata
  21. Obojska-Glinicka Joanna
  22. Oraszek Ewa
  23. Popiak Jolanta
  24. Przeradowska Sylwia
  25. Rosłoniec Monika
  26. Sikora Izabela
  27. Sławska Teresa
  28. Stępień Natalia
  29. Szadkowska Olga
  30. Szymajda Karolina
  31. Szymańska Alicja
  32. Szypuła Joanna
  33. Urbańska Renata
  34. Walicki Krzysztof
  35. Wądołowska Beata
  36. Weron Eliza
  37. Zasadzka Małgorzata
  38. Ziętkowska Ilona

Termin D/2018, 23.IX – 7.X, stopień 2

  1. Binkowska Małgorzata
  2. Brodowska Magdalena
  3. Chełchowska Anna
  4. Dziubak Ewelina
  5. Galanty Monika
  6. Gwiazda Tomasz
  7. Jaksiboga Aleksandra
  8. Komar Izabela
  9. Kowalska Agnieszka
  10. Krzyczkowska Edyta
  11. Kulbat Anna
  12. Kurasz Alicja
  13. Maj Alina
  14. Misiewicz Ewelina
  15. Mucha Wioleta
  16. Mularczyk Anna
  17. Myszke Karina (Leszko)
  18. Nowicka Sylwia
  19. Nowicka-Prusakiewicz Marzena
  20. Olszak Paulina
  21. Paczuska Bożena
  22. Pawluczuk Artur
  23. Pękalska Magdalena
  24. Pochopień Anna
  25. Prokop-Zaniewska Aleksandra
  26. Pużuk Agata
  27. Raplewicz Alina
  28. Remiszewska Anna
  29. Rytter Iwona
  30. Słapek Dorota
  31. Staniec Monika
  32. Trzonkowska Sylwia
  33. Urbanek Karolina
  34. Walczak Agnieszka
  35. Wdowik Magdalena
  36. Weremiuk Urszula
  37. Wincenciak Wiesława
  38. Żdżyłowska Monika

Termin E/2018, 19.XI – 2.XII, stopień 2

  1. Bajora Ewa
  2. Biskupski Marek
  3. Brągiel Renata
  4. Dudek Maria
  5. Gutt-Zamorska Katarzyna
  6. Janelt Iwona
  7. Jurczak Monika
  8. Kawka Justyna
  9. Komorowska Katarzyna
  10. Kraczowski Dawid
  11. Królikowska Agnieszka
  12. Kuzia Agnieszka
  13. Liczbik Marzenna
  14. Łapińska Alicja
  15. Łukasik Aleksandra
  16. Marczak Marta
  17. Mikos Natalia
  18. Nasiłowska Violetta Małgorzata
  19. Nasiłowska Paula Dominika
  20. Niemirska Katarzyna
  21. Pakuła Aleksandra (Jarzębowska)
  22. Palińska Emilia
  23. Pedina-Kajut Angelika
  24. Piechowicz Agata
  25. Pietruczuk Izabela
  26. Podrygała Anna
  27. Pondel Patrycja
  28. Rogala Joanna
  29. Sławek Agnieszka
  30. Smolińska Anna
  31. Sotwin Kalina
  32. Sulich Agnieszka
  33. Szczęsna Monika
  34. Talarek-Zgódka Karolina
  35. Wojtowicz Barbara
  36. Zakielasz Katarzyna
  37. Zamojska-Górka Klaudia
  38. Żychlińska Marta