POLSKIE STOWARZYSZENIE TERAPEUTÓW INTEGRACJI SENSORYCZNEJ -  SI

Listy zakwalifikowanych na szkolenia I stopnia

Osobą odpowiedzialną z ramienia Zarządu za sprawy organizacyjne związane ze szkoleniami I i II stopnia jest p. Urszula Suchecka urszula.suchecka@gmail.com
dyżur telefoniczny: wtorek godz. 20.00 – 21.00, numer tel. 507 115 579

Jeżeli zmieniły się Twoje dane osobowe lub na stronie jest błąd w nazwisku napisz na adres: admin@pstis.pl

Przypominamy  ze zgodnie z pkt 6 regulaminu: „Opłata za szkolenie powinna być wniesiona najpóźniej 30 dni przed terminem rozpoczęcia szkolenia. Brak opłaty w w/w terminie skutkuje usunięciem z listy.”.

04.02.2018 00:06:33

Termin nr 20-1, 9.I – 12.I 2020, stopień 1

Instruktorzy prowadzący: Z.Przyrowski, E.Grzybowska, M.Wiśniewska
  1. Adamczyk Sandra Anna
  2. Augustynowicz Agnieszka
  3. Bordzio Anna Bozena
  4. Brzoza Bartłomiej
  5. Ciepla Agata
  6. Cygan Katarzyna
  7. Dobosz Karolina Marta
  8. Durawa Barbara (Kondraciuk)
  9. Galant Aneta
  10. Gwara Adrianna
  11. Hamerlik Dorota Maria
  12. Jastrzębowska Iwona Ewa
  13. Jędrysek Monika
  14. Kokosińska Aneta
  15. Kołodziej Eliza
  16. Kowalska Anna
  17. Kwiatkowska Marta
  18. Łoszek Marzena Maria
  19. Mardas Katarzyna
  20. Marszałek Małgorzata Wiktoria
  21. Naziębło Ilona Katarzyna
  22. Orlińska Aleksandra
  23. Palińska Katarzyna Anna
  24. Para Zuzanna
  25. Piekarska-Kruś Monika Beata
  26. Pieńkowski Jerzy Adam
  27. Prus Justyna Patrycja
  28. Rudzińska Aleksandra Halina
  29. Rządkowska Weronika
  30. Słowikowska Beata
  31. Sokołowska Monika
  32. Sotek Justyna
  33. Stawiecka Julia
  34. Szastak Małgorzata
  35. Szeligowska Ewelina
  36. Szewczuk Angelina
  37. Szpiłyk Małgorzata
  38. Wesołowska Katarzyna
  39. Wróbel Anna Maria
  40. Żebrowska Monika

Termin nr 20-2, 27.II – 1.III 2020, stopień 1

Instruktorzy prowadzący: Jolanta Kazanowska, Marta Wiśniewska
  1. Bednarczyk Piotr
  2. Bonecka Kamila Patrycja
  3. Brząkała Agnieszka Irmina
  4. Brzeszkiewicz Sylwia
  5. Chmielewska Aleksandra
  6. Cuchra Aleksandra
  7. Czutko Paulina
  8. Frankowska Anna
  9. Gołka Katarzyna
  10. Gruszczyńska Magdalena Maria
  11. Haponiuk Maja Ewa
  12. Iwaniec Marta
  13. Kalkowska Agnieszka Maria
  14. Karowiec Ołena
  15. Korwin-Kossakowska Dorota
  16. Kowalczyk Agnieszka
  17. Krupa Ewelina
  18. Łeń Paulina
  19. Makowski Aleksander Nikodem
  20. Małachwiejczuk Bernadeta Małgorzata
  21. Mościcka Agnieszka Marta
  22. Panasewicz Justyna
  23. Pękala Dorota
  24. Pilarczyk Justyna
  25. Polanek Marta
  26. Pucyk Anna
  27. Rogulski Adam Jerzy
  28. Sobolewska Barbara Renata
  29. Szczerba Żaneta Monika
  30. Szerszunowicz Katarzyna
  31. Szubart Katarzyna
  32. Szulc Anna Maria
  33. Szymanik Agnieszka
  34. Świątek Agnieszka
  35. Turuta-Bober Marta
  36. Urbanek Łukasz Kamil
  37. Wojtuniak Agnieszka Iwona
  38. Woźniak Anna Agnieszka
  39. Żuber Paulina