POLSKIE STOWARZYSZENIE TERAPEUTÓW INTEGRACJI SENSORYCZNEJ -  SI

Szkolenie II stopnia na Ukrainie

Mamy dużą przyjemność podzielić się wspaniałą nowiną: w środę 19 maja 2021 r. ruszył pierwszy kurs II stopnia zorganizowany w Berdyczowie na Ukrainie prowadzony przez Instruktorów PSTIS SI!

We współpracy z ukraińską organizacją „Carmel”, Stowarzyszenie podjęło się zadania podzielenia się dobrymi praktykami i wieloletnim doświadczeniem z gronem ukraińskich terapeutów, przedstawicieli ośrodków pedagogicznych, poradni psychologicznych.

Jesteśmy zbudowani ich zaangażowaniem i dążeniem do rozwijania zawodowych umiejętności.
Zapotrzebowanie na pracę terapeutyczną SI  z dziećmi jest ogromne na terenie całej Ukrainy, a terapeuci potrzebują edukacji i wsparcia, by jak najlepiej wspierać swoich pacjentów. To wielka motywacja również dla nas, by rzetelnie i odpowiedzialnie pełnić rolę ambasadora metody integracji sensorycznej również poza granicami Polski.

Mamy nadzieję, i taki przyświeca Stowarzyszeniu cel, że będziemy dobrym duchem zmian na Ukrainie.

Projekt współfinansowany ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach programu RITA –Przemiany w regionie, realizowanego przez Fundację Edukacji dla Demokracji.Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Integracji Sensorycznej

ed.: 19.05.2021 14:02:42

utworzony.: 19-05-2021