POLSKIE STOWARZYSZENIE TERAPEUTÓW INTEGRACJI SENSORYCZNEJ -  SI

Szkolenie II stopnia w sierpniu

Przypominamy zainteresowanym o stacjonarnym kursie II st. Ostatni termin wakacyjny w tym roku odbędzie się 15-29.08.2021 - są jeszcze wolne miejsca - można się dopisać:
https://pstis.pl/pl/html/?str=podstrona_szkolenia-rejestracja&st=2
Zapraszamy!

ed.: 22.07.2021 10:33:18

utworzony.: 21-07-2021

Nowy numer Kwartalnika

Przypominamy Członkom Stowarzyszenia, że na stronie https://kwartalnikis.edu.pl/moje-konto/ jest do pobrania najnowszy numer naszego pisma Integracja Sensoryczna 2/2021

Aby pobrać Kwartalnik należy zalogować się do konta a jeśli nie pamiętamy danych dostępowych kliknąć "Nie pamiętam hasła". Na adres e-mail zostanie wysłany link do zresetowania. Po tej operacji należy się zalogować nowym hasłem.

W razie problemów prosimy o kontakt z administratorem: admin@pstis.pl

ed.: 05.07.2021 10:59:51

utworzony.: 03-07-2021

Nadzwyczajne Walne Zebranie – 11 lipca 2021 roku

ZARZĄD
POLSKIEGO STOWARZYSZENIA TERAPEUTÓW INTEGRACJI SENSORYCZNEJ SI

z siedzibą w Warszawie przy ul. Majdańskiej 3 lokal 7B na podst. art. 16 ust.1 Statutu PSTIS SI

zwołuje

Nadzwyczajne Walne Zebranie na dzień 11 lipca 2021 roku
I termin godz. 9.00
II termin godz. 9.15
celem

wyboru nowego Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Integracji Sensorycznej SI.


Z uwagi na obowiązujący Regulamin Walnego Zebrania Członków PSTIS SI, jak i aktualnie obowiązujące przepisy prawa odnośnie zgromadzeń w czasie pandemii COVID-19, Walne Zebranie Członków PSTIS SI odbędzie się̨ w trybie on-line, z możliwością udziału 25 osób obecnych w siedzibie PSTIS SI, z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc pod uwagę brana będzie kolejność zgłoszeń.

Walne Zebranie Członków PSTIS SI odbędzie się przy zastosowaniu systemu komunikacji zdalnej zoom oraz platformy do głosowania Sesja Online.

Ze względów organizacyjnych prosimy, aby Członkowie, którzy zamierzają uczestniczyć w zebraniu w siedzibie Stowarzyszenia, zgłosili taki zamiar do dnia 5.07.2021 r., przesyłając wiadomość na adres:
walne@pstis.pl.

Techniczne aspekty spotkania wraz z instrukcją logowania do systemu wideokonferencji oraz do systemu głosowania zostaną przekazane Członkom PSTIS SI drogą elektroniczną nie później niż na dzień przed zebraniem.

W przypadku pytań, czy wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Zarządu: tel. 661 461 288, 512 373 323 lub mailowy na adres walne@pstis.pl.

________________________________________________

PORZĄDEK WALNEGO ZEBRANIA

  1. Otwarcie zebrania
  2. Wybór przewodniczącego
  3. Wybór protokolanta
  4. Zgłoszenie kandydatów na Prezesa
  5. Głosowanie i wyboru Prezesa
  6. Zgłoszenie kandydatów do Zarządu
  7. Głosowanie nad wyborem członków Zarządu
  8. Wolne wnioski
  9. Zakończenie zebrania

Zarząd

Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Integracji Sensorycznej SI 

ed.: 30.06.2021 00:10:36

utworzony.: 23-06-2021

Szkolenie II stopnia na Ukrainie

Mamy dużą przyjemność podzielić się wspaniałą nowiną: w środę 19 maja 2021 r. ruszył pierwszy kurs II stopnia zorganizowany w Berdyczowie na Ukrainie prowadzony przez Instruktorów PSTIS SI!

We współpracy z ukraińską organizacją „Carmel”, Stowarzyszenie podjęło się zadania podzielenia się dobrymi praktykami i wieloletnim doświadczeniem z gronem ukraińskich terapeutów, przedstawicieli ośrodków pedagogicznych, poradni psychologicznych.

Jesteśmy zbudowani ich zaangażowaniem i dążeniem do rozwijania zawodowych umiejętności.
Zapotrzebowanie na pracę terapeutyczną SI  z dziećmi jest ogromne na terenie całej Ukrainy, a terapeuci potrzebują edukacji i wsparcia, by jak najlepiej wspierać swoich pacjentów. To wielka motywacja również dla nas, by rzetelnie i odpowiedzialnie pełnić rolę ambasadora metody integracji sensorycznej również poza granicami Polski.

Mamy nadzieję, i taki przyświeca Stowarzyszeniu cel, że będziemy dobrym duchem zmian na Ukrainie.

Projekt współfinansowany ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach programu RITA –Przemiany w regionie, realizowanego przez Fundację Edukacji dla Demokracji.Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Integracji Sensorycznej

ed.: 19.05.2021 14:02:42

utworzony.: 19-05-2021

Uaktualnij swoje dane, wypełnij Deklarację on-line

Prosimy pilnie wszystkich członków Stowarzyszenia, którzy posługują się nowym adresem e-mail lub nie otrzymali dostępu do Kwartalnika online o podesłanie informacji na adres p. Skarbnik lub do Administratora strony.

Zarząd Stowarzyszenia zwraca się też z uprzejmą prośbą do tych wszystkich naszych członków, którzy NIE wypełniali deklaracji członkowskiej on-line o jej uzupełnienie. Będzie dla nas bardzo pomocne!

Osoby, które wypełniały Deklarację na stronie pstis.pl nie muszą oczywiście tego robić powtórnie – chyba, że zmieniły nazwisko lub adres zamieszkania.


Dziękujemy za pomoc i jeszcze raz zachęcamy do wypełnienia Deklaracji on-line!

Zarząd PSTIS

ed.: 14.05.2021 11:13:47

utworzony.: 22-06-2018