Image

Chcę zostać terapeutą

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE I STOPNIA

Przed wypełnieniem formularza prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem szkoleń oraz zasadami opłat.

 

ZAPISZ SIE NA SZKOLENIE

 

Dokonując zapisu prosimy zwrócić uwagę na wypełniane pola:

1. kod pocztowy pisujemy bez myślnika

2. wpisujemy dane w pola do tego przeznaczone, prosimy nie wpisywać w pole NIP danych firmy

UWAGA!!! Od 01 stycznia 2024 roku PSTIS SI wystawia efaktury, które automatycznie przesyłane są do Krajowego Systemu eFaktur. Jeżeli chcesz fakturę na firmę lub instytucję zgłoś jej dane w formularzy rejestracyjnym lub mailowo najpóźniej w dniu dokonania wpłaty za szkolenie.

Jeżeli jesteś pracownikiem instytucji/ placówki, która opłaca Twoje szkolenie ze środków budżetowych i opłata ta jest zwolniona z podatku VAT. Prześlij oświadczenie o zwolnieniu z podatku VAT najpóźniej w dniu wpłaty.

W przypadku finansowania szkolenia przez samorządy istnieje możliwość wystawienia faktury z 14 dniowym terminem płatności.

Wnioski o faktury z odroczonym terminem/ dane do faktury/ oświadczenia o zwolnieniu opłaty z podatku VAT prosimy wysyłać na adres: zgloszenia@pstis.pl

Jeżeli przelew dokonywany jest z konta innej osoby niż uczestnik kursu/płatnik składki/płatnik rekomendacji/płatnik prenumeraty, prosimy o podanie w tytule opłaty za kogo dokonywany jest przelew. Ta informacja dotyczy sytuacji gdy odbiorcą na fakturze oraz osobą dokonującą zapłaty jest osoba fizyczna (nie dotyczy osób prawnych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą).

Korekty do faktur wystawiane są zgodnie z art. 106j ust 1 poz. 1-5 Ustawy o Vat.